Lekarze

Lek. Wet. Maciej Koliński
Specjalista chirurg, właściciel

Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczo Technicznej w Olsztynie. Od 1992 roku prowadzi lecznicę dla zwierząt w Zielonej Górze. Siedziba lecznicy od 2008 roku mieści się w nowym miejscu przy ulicy Węgierskiej 44, w nowoczesnym budynku o najwyższych standardach.

Pasją doktora jest chirurgia. Specjalizacje z chirurgii ukończył we Wrocławiu w 2004 roku. Jest członkiem sekcji chirurgów weterynaryjnych Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt. Brał udział w wielu konferencjach i sympozjach w Polsce i za granica z zakresu chirurgii i ortopedii. Odbyl szkolenia i konferencje z kardiologii w Barcelonie SAVEC w 2011 i 2012 roku.
 
Lek. Wet. Karolina Jujeczka
Lekarz weterynarii

Ukończyła kierunek Weterynaria na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Spoœród wielu dziedzin medycyny weterynaryjnej, szczególnie interesuje się chorobami wewnętrznymi kotów. W wolnym czasie zajmuje się pszczelarstwem. 
Lek. Wet. Justyna Skowrońska
Lekarz weterynarii

Po ukończeniu studiów weterynaryjnych w Poznaniu z pasją pogłębia swoją wiedzę i umiejętności. Interesuje się interną małych zwierząt, poświęcając czas diagnostyce i leczeniu chorób wewnętrznych, w szczególności dermatologii, gastroenterologii, endokrynologii oraz diagnostyce obrazowej.

 
Tech. Wet. Monika Pilichowska
Technik weterynarii

W 2012 ukończyła studia na Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego - Kierunek Biologia środowiska. Tytuł zawodowy Technika weterynarii uzyskała w 2015 roku, choć już od kilku lat była związana z pracą ze zwierzętami egzotycznymi oraz gospodarskimi. W przychodni dba o salę operacyjną, przygotowuje Milusińskich do zabiegów i troszczy się o ich samopoczucie po operacjach. Ponadto wspomaga pracę lekarzy w gabinetach, wykonuje badania laboratoryjne oraz obsługuje pracownię RTG.
 
Tech. Wet. Andżelika Kosidło
Technik weterynarii

Zafascynowana końmi, początkowo myślała o prowadzeniu własnej stajni. Podczas studiów zootechnicznych na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie uzyskała specjalność Pielęgniarstwo zwierząt, co skierowało jej plany w stronę weterynarii. Miłość do zwierząt, wielkie serce oraz uczynność powodują, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku.

 
Tech. Wet. Magdalena Woźgin
Technik weterynarii

W 2016 roku zdobyła tytuł technika weterynarii, kończąc 4-letnie Technikum Weterynarii w Henrykowie. Pomoc zwierzętom jest jej pasją. Jest miłośniczką wszystkich zwierząt, a w szczególności psów. Nasza najmłodsza techniczka z dnia na dzień coraz lepiej wdraża się w realia pracy naszej przychodni. Zajmuje się diagnostyką laboratoryjną, wspiera lekarzy w gabinetach i z sercem na dłoni podchodzi do każdego czworonożnego milusińskiego.

 
Aleksandra Romińska
Zoofizjoterapeuta

Fizjoterapię weterynaryjną ukończyła w roku 2012. Stale rozwija wiedzę i umiejętności. Pasjonuje się neurologią i ortopedią. Poszerza horyzonty w oparciu o najnowsze badania z branży fizjoterapeutycznej ludzkiej i weterynaryjnej, tworząc coraz skuteczniejsze programy leczenia rehabilitacyjnego.


 
mgr Wanda Kolińska
Manager lecznicy

Ukończyła studia na Wydziale Marketingu i Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Pełni funkcję organizacyjno-kierowniczą lecznicy. Zajmuje się sprawami dotyczącymi funkcjonowania lecznicy, wspomaga pracę recepcji i koordynuje pracę gabinetów lekarskich.

 
Weterynarz Zielona Góra godziny otwarcia

Telefon lecznica Zielona Góra